Jeugd

Workshop Freestyle voetbal

Dinsdag 14 mei          Workshop Freestyle voetbal op het voetbalveld van V.V.Havelte. 

16:00 – 17:30 uur                   Freestyle voetbal                   Voor de leeftijd 4 t/m 21 jaar

Opgave is verplicht en kan door een mail te sturen naar: k.dijkstra@gemeentewesterveld.nl

 

 

Op dinsdag 14 mei geeft Bjorn Boes van de straatvoetballers van BB Freestyle een Freestyle voetbalshow in Havelte. De show begint om 16:00 uur en is onderdeel van de workshops in het kader van Westerveld Got Talent( WGT). Tijdens de show vertoont de straatvoetballer zijn kunsten met de bal. Daarna geeft hij een workshop waarin hij de deelnemers een aantal trucs leert. Iedereen is van harte welkom. Deelname is gratis en opgeven kan via de mail : k.dijkstra@gemeentewesterveld.nl

Related Posts