Overige

WK Poule 2014

Beste leden,

Een paar weken geleden hebben wij een papieren WK Poule opgestart. De aanmeldingen en de ingevulde formulieren druppelden al binnen, maar bij nader inzien hebben wij besloten om de poule via internet op te zetten.

In overleg met Tom Molenkamp is er besloten om de WK poule samen met de al bestaande WK poule op www.wieisdegoeiste.nl mee te laten lopen. Op dit moment is al het mogelijk om je aan te melden voor de WK poule op www.wieisdegoeiste.nl. Je ontvangt dan eind Mei / begin Juni automatisch via e-mail een linkje naar de pagina waar jij jouw voorspellingen kunt invullen.

Bij deze WK Poule is het mogelijk om GRATIS mee te doen. Daarnaast speel je mee voor leuke prijzen, zoals bijvoorbeeld een dinerbon van De Roskam voor 2 personen.

Meedoen is heel eenvoudig, je kunt de uitslagen snel en gemakkelijk invullen op het moment dat het jou het beste uitkomt. De uitslagen worden automatisch bijgewerkt en voor de punten geldt hetzelfde.

Dus waar wacht je nog op en meld je aan op www.wieisdegoeiste.nl en doe mee!

Sportieve groet,

Tom Molenkamp

Related Posts