Jeugd

Voorlopige indelingen senioren, B-, C-junioren en D-pupillen

5e klasse 02
Nieuw Balinge VR1 14:30
Pesse VR2 12:00
Uffelte VR1 14:00
IJhorst VR1 11:00
Ruinen VR1 14:00
ST Noordscheschut/Tiendeveen VR2 12:30
ST Meppel/Alcides VR2 14:30
SCN VR1 10:00
HZVV VR2 12:45
ST NKVV/Germanicus/CSVC VR2 11:30
DOS’63 VR1 10:30
Hoogeveen VR1 12:30

6e klasse 04

Alcides 5                                            10:30
Diever-Wapse 3                               10:00
Dwingeloo 5                                      10:00
Havelte 4                                           10:00
MSC 3                                                10:00
Pesse 3                                               11:00
Ruinen 5                                            10:00
Ruinerwold 5                                    10:00

SJO WIJC 2                                       10:00
Uffelte 3                                              10:00
Wacker 4                                             10:00
ST Wapserveen/Old Forward 2     10:00

6e klasse 06

DOS’63 2                                           11:00
DVSV 2                                              10:00
Giethoorn 2                                      10:30
Giethoorn 3                                      10:30
IJhorst 4                                           10:00
IJhorst 3                                           12:00
MSC 4                                                10:00
Olyphia 3                                          10:00
Oranje Zwart 3                                10:30
Ruinen 4                                           14:00
Uffelte 2                                            10:00
Wacker 3                                           11:00

1e klasse 11

Blesse De MB1                                              14:00
Diever-Wapse MB1                                      13:00
Olde Veste’54 MB1                                       12:00
Oldemarkt FC MB1                                      12:30
ST Steenwijkerwold/Willemsoord MB1  10:30
ST Uffelte/DVSV MB1                                 12:00

3e klasse 04

Alcides B3                             14:30
Blesse De B1                          14:00
DESZ B2                                12:00
Meppel FC B4                       10:30
Olde Veste’54 B4                  12:30
SJO JVZ B4                           10:30
SJO WIJC B2                        14:00
Staphorst B2                         12:30
SVN’69 B1G                           12:00
ST Uffelte/Havelte B1         14:00
VWC B1                                  14:00
Wolvega FC B3                     12:00

4e klasse 05

Alcides C4                              13:00
Havelte C2                             10:30
Meppel FC C4                       08:45
MSC C4                                  11:15
Olde Veste’54 C7                  09:00
Olyphia C1                             12:30
ST Oosterstreek/BEW C2  11:00
Staphorst C4G                      09:00
SVN’69 C2                             09:00
Uffelte C1                               09:00
Vitesse’63 C2G                      09:00
Weide De C5                         10:30

3e klasse 06

Alcides D5                            10:00
BEW D1                                09:00
Havelte D2                           10:00
Meppel FC D4                     11:30
MSC D5                                 10:00
Olde Veste’54 D6                 09:00
Olyphia D1                            11:00
Ruinen D2G                         11:30
Ruinerwold D3                    10:45
SJO WIJC D2                       13:00
Uffelte D1                              10:30
Vitesse’63 D2G                     09:00

Related Posts