Jeugd

Uffelte MC1 – SJO WIJC MC1

Wedstrijdverslag 25 oktober 2014

uitslag 1-0

Een thuiswedstrijd op een mooie zaterdagmorgen tegen een ‘oude bekende’. Het zonnetje komt er voorzichtig bij en er is ook aardig wat publiek aanwezig. Alle ingrediënten dus voor een mooie voetbalwedstrijd. Uffelte begint gelijk goed aan de wedstrijd en de eerste kans dient zich gelijk na 2 minuten al aan. Een voorzet van Dominique aan Hannah levert net geen doelpunt op! SJO WIJC laat zich niet op de kop zitten en niet lang daarna volgt een schot op het doel van Uffelte. Keepster Quinty stopt de bal maar trapt hem snoeihard weer terug naar de helft van SJO WIJC. Het grootste verrassingselement kwam vanaf de Watersteeg. Daar liepen mensen met een grote Dalmatiër. De hond was echter niet aangelijnd en leek het ook wel leuk om mee te voetballen. Binnen mum van tijd liep hij dan ook over het veld. De hond gaat van het veld en het spel wordt weer hervat. Uffelte speelt haar eigengereide aanvallende spel en doordat SJO WIJC blijft spelen en zicht niet alleen maar terugtrekt is het een open wedstrijd waarbij Uffelte de touwtjes in handen heeft. De thuisclub schiet regelmatig op het doel van SJO WIJC, maar helaas het zijn geen noemenswaardige kansen voor de punten. Na 8 minuten spelen komt De Wijk weer met een schot op doel, maar wordt gestopt door de verdediging. Direct daarna krijgt Elmira een kans op de linkerkant. Met een loeihard schot op doel gaat ie naast het doel. Wederom hebben we een sterke verdediging staan met Merthe Marij, Ilse, Joyce en Malissa. Ze leveren goed werk en onderscheppen de bal van De Wijk waarbij Malissa nog een schot op doel waagt. Ook deze kans gaat er niet in. Na 20 minuten spelen wordt er gewisseld binnen Uffelte.  Na een half uur spelen krijgt Uffelte een corner en ondanks dat deze goed wordt uitverdedigd krijgt Hannah de bal voor haar voeten. Ze schiet hem recht in de handen van de keepster van SJO WIJC, maar deze laat de bal weer los en Hannah bedenkt zich geen moment en schuift de bal over de lijn. De scheidsrechter dacht er echter anders over. Het doelpunt wordt afgekeurd. Dit is even een domper voor de meiden van de Uffelte. Door een mooie voorzet van Ilse krijgt Danique nog een kans voor doel, maar ook hier wordt er geen voorsprong verdiend. Voor de rust krijgen de meiden van Uffelte nog een stuk of wat kansen, maar ze gaan of naast of de ballen gaan te zacht of ze gaan recht in de handen van de keepster. De keepster van SJO WIJC raakt nog geblesseerd en zij verlaat de wedstrijd.  In de tweede helft blijft het beeld zoals in de eerste helft. Uffelte speelt aanvallend en creëert  regelmatig kansen en SJO WIJC doet wat zij kunnen, maar missen de kwaliteiten om het Uffelte echt moeilijk te maken. Uffelte blijft doorgaan op de helft van De Wijk, maar scherpte en geluk ontbreken. Bij beide teams slaat de vermoeidheid wat toe. Totdat De Wijk ineens een kleine opleving krijgt en de aanval opent. Uffelte komt even onder de druk te staan, maar weet de tegenstander het scoren te beletten. Het maakt de meiden van Uffelte weer even scherp en ze komen weer terug in de wedstrijd. Zo krijgt Patricia nog een mooie kans, maar deze wordt ook gestopt. Ilse krijgt ook nog een kans, maar ook zij weet geen punt te halen. Tien minuten voor het eindsignaal onderschept Dominique de bal van haar tegenstandster en zij schiet haar team op voorsprong. SJO WIJC is even aangedaan door deze voorsprong en de komende minuten probeert Uffelte daar voordeel uit te trekken. Jammer genoeg leverde dit geen nieuwe doelpunten meer op. De meiden en hun leidster en trainers kunnen voldaan op de wedstrijd terug kijken. Iedereen heeft hard gewerkt en er werd goed samengespeeld. Volgende week wederom een thuiswedstrijd om 12 uur tegen Ruinerwold MC1. We hopen op veel toeschouwers!

 

Related Posts