Algemeen Nieuws

Steun Roelof op 1 september 2012!

Roelof van de Belt naar de top van de Mont Ventoux!

Op 1 september is het doel om met duizend deelnemers € 1,5 miljoen op te halen voor KWF Kankerbestrijding en lokale goede doelen. Roelof zal 1 van deze deelnemers zijn en de Mont Ventoux beklimmen. Het hoogste punt van de Mont Ventoux bevindt zich op 1.912 meter hoogte. Ieder jaar weer halen zeer getrainde maar ook minder getrainde sporters de top. Het is een ongenaakbare berg met steile klimmen, door een hard en kaal landschap met een eeuwige harde wind. Het is elke dag weer een verrassing hoe de weersomstandigheden boven op de berg zijn. Zon, mist, regen, wind en kou hebben vrij spel en het is een kunst om als sporter deze elementen te trotseren.

Dit kan door wandelend, hardlopend, fietsend of met de handbike naar boven te gaan. Roelof van de Belt zal deze uitdaging aangaan op zijn racefiets. Jij kunt hem hierin steunen middels een kleine donatie zodat dit voor Roelof een positieve impuls geeft om deze uitdaging tot een goed einde te brengen!

Klik hier om gelijk een donatie te doen.

Related Posts