Bestuursmededeling Jeugd

Gezocht: Trainer C-junioren

M.i.v het seizoen 2012/2013 zoekt de v.v. Uffelte een enthousiaste TRAINER voor het trainen van haar 1e jaars C-junioren op twee avonden in de week en het begeleiden en coachen van het team tijdens de wedstrijden op de zaterdag.

Wij zijn op zoek naar een trainer die op een enthousiaste manier deze spelers kan motiveren en hun die zaken bij kan brengen die belangrijk zijn voor hun verdere ontwikkeling als voetballer. Hierbij dient echter het plezier beleven aan het voetbal het hoofddoel te zijn. 

Voor informatie over bovenstaande functie kunt u telefonisch contact opnemen met de voorzitter van de vereniging:
Henk Seegers (voorzitter v.v. Uffelte).
telefoonnummer is 06-22373488

Sollicitaties kunnen, per e-mail, gericht worden aan de secretaris van de vereniging:
Koos Hooijer; e-mailadres is k.hooijer@ziggo.nl

Related Posts